Wtorkowa prasa o Legii

Radović będzie gotowy na Lokeren:"Rado" chciałby wystąpić w najbliższym meczu z GKS Bełchatów (piątek, godz. 20.30, Canal+ Sport). Sztab medyczny i trener Henning Berg (45 l.) nie chcą jednak ryzykować. Norweski szkoleniowiec i jego współpracownicy wolą poczekać, aż piłkarz będzie w stu procentach gotowy do gry. Napastnik Legii ma znaleźć się w kadrze na spotkanie Ligi Europy z Lokeren (27 listopada, godz. 19, Canal+ Sport i TVN Turbo).

Rezerwowi Legii najlepsi w ekstraklasie:Kto był najskuteczniejszym dżokerem w ekipie Henninga Berga? Ondrej Duda, wchodząc z ławki osiem razy, strzelił dwie bramki i miał jedną asystę. Dwa gole jako rezerwowy zdobył Orlando Sa, ale tylko w dwóch meczach - choć tak naprawdę wystarczyło mu niecałe pół godziny meczu z Górnikiem Łęczna. Po golu i asyście zaliczyli Michał Kucharczyk i Ivica Vrdoljak (w dwóch meczach) oraz Marek Saganowski (w siedmiu spotkaniach). Jedno trafienie ma na koncie Miroslav Radović, który jako rezerwowy w dwóch meczach spędził na boisku zaledwie 48 minut.

Kontuzja, z powodu której zawodnik straci dwa miesiące, pokrzyżowała także ewentualne plany transferowe. Na każdy mecz Legii przyjeżdża wielu skautów. Szukają nie tylko zdolnej młodzieży. Jak zapewniali działacze stołecznego klubu, oprócz młodych Michała Żyry czy Ondreja Dudy największe zainteresowanie dotyczyło właśnie Dossy Juniora.

więcej na legia.com