El Capitano z nowym kontraktem!

Jest z nami już ponad 4 lata i... zostanie na dłużej! Ivica Vrdoljak podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa!

Kapitan Mistrzów Polski związał się z naszym Klubem na kolejne trzy lata, składając swój autograf pod umową wygasającą 30 czerwca 2017 roku. Bieżący kontrakt kończył się wraz z trwającym sezonem.

Vrdoljak trafił do Warszawy z Dynama Zagrzeb w połowie 2010 roku, stając się najdroższym zawodnikiem w historii Legii. Jego transfer wywołał pozytywne reakcje wśród fanów, a Chorwat z marszu stał się kluczową postacią drużyny Macieja Skorży. Ówczesny szkoleniowiec podarował mu również opaskę kapitańską, którą - z przerwą na czas, gdy "rządził" Michał Żewłakow - dumnie nosi do dziś.

Ivica wystąpił dotychczas w 162 oficjalnych meczach z "eLką" na piersi, zdobywając w nich 24 bramki. Przy Łazienkowskiej sięgnał po dwa mistrzostwa Polski i trzykrotnie wywalczyl Puchar Polski. Z Legią trzy razy awansował także do rozgrywek Ligi Europy.

Dziękujemy za wszystko, co do tej pory dla nas zrobiłeś i życzymy powodzenia w najbliższych latach!

więcej na http://legia.com/news,44230-ivica_vrdoljak_z_nowym_kontraktem_hd.html