Czwartkowa prasówka

Legia mocna na Pogoń:Rewolucji i zaskakujących zmian w składzie najpewniej nie będzie. Na ostatnim treningu przed dzisiejszym meczem z Pogonią w 1/8 finału Pucharu Polski Henning Berg szykował do gry najsilniejszą jedenastkę.

"Żyro ma oferty z Anglii" (rozmowa z prezesem Leśnodorskim):- Michał Żyro jest gotowy do wyjazdu pod względem fizycznym i mentalnym, ale nie ma presji. Umówiliśmy się, że jeśli ma odejść, to do poważnego klubu. Oferty są, najwięcej z Anglii. Jeśli zostanie, tragedii nie będzie. Przedłużymy kontrakt, który kończy mu się w czerwcu 2016 r.

Człowiek do zadań specjalnych:Michał Kucharczyk to jeden z liderów Legii w tym sezonie. Skrzydłowy otrzymał od trenera Henninga Berga olbrzymi kredyt zaufania i do tej pory spłaca go regularnie. Dla norweskiego szkoleniowca "Kuchy" jest piłkarzem do zadań specjalnych. W obecnych rozgrywkach legionista występuje przede wszystkim w meczach pucharowych.