'Finał w Warszawie? To byłby sen!'

- Czy motywuje nas fakt, że finał Ligi Europy odbędzie się w Warszawie? Oczywiście! To byłby sen! Każdy marzy o takiej chwili - powiedział przed meczem Ligi Europy trener Henning Berg.

Henning Berg:- To oczywiste, że chcielibyśmy mieć dostępnych wszystkich piłkarzy. Niestety jutro nie możemy skorzystać z kilku ważnych graczy. Mamy jednak szeroki skład, wielu bardzo dobrych zawodników. Damy z siebie wszystko. Naszymi rywalami są bardzo dobrzy piłkarze Metalista. Osiągnęliśmy już świetne rezultaty w meczach z Trabzonsporem i Lokeren, lecz oczekujemy trudnego meczu. Nie możemy się już go doczekać. Zależy nam na tym, by dobrze zaprezentować się w Europie, mimo silnej i wyrównanej grupy.

Przygotowujemy się do każdego meczu najlepiej jak tylko możemy. Mamy wiedzę na temat Metalista, który dysponuje zawodnikami potrafiącymi grać ładny, techniczny futbol. Musimy kontrolować przebieg spotkania i jesteśmy gotowi na to wyzwanie. Zdajemy sobie sprawę, że zespół z Charkowa prezentuje wysoką jakość, wyższą niż większość drużyn, z którymi mamy okazję się mierzyć w lidze.

Czy motywuje nas fakt, że finał Ligi Europy odbędzie się w Warszawie? Oczywiście! To byłby sen! Każdy marzy o takiej chwili. Wiele osób powie, że to niemożliwe, ale w futbolu nigdy nic nie jest jasne. Marzymy, tak jak marzyliśmy o grze w Lidze Mistrzów.

więcej na http://legia.com/news,44326-final_w_warszawie_to_bylby_sen.html