Środowa prasówka

LEGIA.SPORT.PL

Od stycznia na Vivus Arenie?:Kto od stycznia będzie sponsorem stadionu i czy będzie nią firma Vivus? - Nie potwierdzę tego. Na tę chwilę prowadzimy rozmowy z różnymi firmami - uciął Leśnodorski.

***

We wtorek odbyło się spotkanie kibiców z Markiem Saganowskim - B(L)iżej Legii:- W przyszłości pewnie zostanę trenerem. Ale choć kontrakt mam do czerwca, to o zakończeniu kariery nie myślę. Lepiej się odżywiam niż jeszcze kilka lat temu, bo wiem, że muszę ciężej pracować, aby nie odstawać od reszty. I mam jeszcze siłę biegać przez 90 minut, co pokazał chociażby ostatni mecz z Zawiszą - powiedział Saganowski.

"Transfer do Legii w tej chwili mnie nie interesuje":- Znajomi mówili mi, że takie spekulacje ukazały się w prasie i w internecie. Ja sam rzadko czytam gazety, czy wchodzę na portale sportowe. Nie słyszałem jednak, aby klub z Łazienkowskiej pertraktował z moim menedżerem. Zresztą w obecnej sytuacji sprawa transferu nie interesuje mnie. Koncentruję się na tym, by wrócić na właściwe tory - mówi Daniel Dziwniel o spekulacjach na temat jego tranferu do Legii.