Henning Berg: Z szacunkiem dla rywala

- Nie był to dla nas łatwy mecz. Miedź wymieniała wiele podań, a my nie wykorzystaliśmy wszystkich okazji do zdobycia gola - przyznał trener Legii Henning Berg po meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Miedzią Legnica

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej. To nie był dla nas łatwy mecz i musieliśmy być do niego przygotowani w 100 procentach. Nie wykorzystaliśmy wszystkich sytuacji, jakie sobie stworzyliśmy, najważniejsze jest jednak zwycięstwo.

- Miedź wymieniała wiele podań, grała dobrze i jeśli nadal będzie prezentowała się tak jak dziś, to zdobędzie wiele punktów w lidze.

- Mieliśmy do rozegrania cztery mecze w 10 dni. Mamy wielu dobrych piłkarzy, dlatego mogliśmy sobie pozwalać na zmiany. Dlaczego dziś zagraliśmy w tak mocnym zestawieniu? Ranga meczu była istotna - gdybyśmy nie wygrali dziś meczu, nie moglibyśmy dalej walczyć o Puchar Polski. Zagraliśmy w takim składzie ze względu na szacunek dla rywala i dlatego, że chcieliśmy tu zwyciężyć.

- Mogę zapewnić, że na sobotni mecz z Lechem wszyscy moi piłkarze będą gotowi. Są odpowiednio przygotowani do sezonu - zakończył trener Legii.