Żyro: O legijnej spółdzielni nie ma mowy

- Sporo jest w reprezentacji legionistów i piłkarzy, którzy przy Łazienkowskiej występowali w przeszłości. Świadczy to tylko o tym, że Legia to dobry klub, ale podziałów w kadrze nie ma - mówi w rozmowie z legia.sport.pl Michał Żyro.

Michał Żyro przed meczem z Niemcami udzielił legia.comwywiadu, w którym typował, że Polacy wygrają 1:0. Było to przeczucie czy pewność siebie?- Bardziej przeczucie. Tyle lat nie potrafiliśmy wygrać z Niemcami, że w końcu musiało się udać. Przed meczem dużo trenowaliśmy schematów w defensywie i wychodziły nam dobrze. Ten plan - przy odrobinie szczęścia - wypalił też w sobotę na Stadionie Narodowym - tłumaczy "Żyrko"w rozmowie dla legia.sport.pl.

Euforia po bramce na 2:0 była wśród polskich piłkarzy ogromna, ale już w poniedziałek wszyscy wzięli się do ciężkiej pracy, myśląc już tylko o spotkaniu ze Szkocją. - To dopiero nasz drugi mecz w eliminacjach i to jest chyba zrozumiałe, że grzać się nie możemy. Jeśli uda się wygrać ze Szkocją, to plan wykonamy w 100 proc. Wtedy, w środę albo w czwartek, jak już wrócimy ze zgrupowania, otworzymy gazety, to pewnie do nas dotrze, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

więcej na