Środowa prasówka

Reaktywacja siatkarskiej Legii: Siatkówka pod szyldem Legii ma długą tradycję i sporo sukcesów na koncie: między innymi osiem tytułów mistrza Polski zdobytych w latach 60. i 80. Po kilkuletniej przerwie sekcja się reaktywowała pod nazwą MKS MDK Legia Warszawa, a jej trzon stanowią siatkarze z rocznika 1995, którzy dwa lata temu zdobyli tytuł mistrza Polski kadetów.

Z Metalistem w Kijowie w środę:- To już nie ma znaczenia, czy zagramy w środę czy w czwartek. Nie chcę się bawić w politykę, ale każdy widzi i słyszy, co dzieje się na Ukrainie. Nie wiem, czy zmiana Lwowa na Kijów jest aż tak istotna. Najrozsądniejszy byłby, Wiedeń. UEFA podjęła jednak taką a nie inną decyzję i musimy ją zaakceptować - uważa prezes Legii.

Zmierzch Saganowskiego:- Na początku pomyślałem sobie, że Berg robi Markowi na złość. To typowy snajper, w dodatku ma już swoje lata. Na bokach powinni hasać młodzi i dynamiczni, jak Michał Żyro lub Michał Kucharczyk. Marek jest doświadczony, może pomagać drużynie, ale nie jestem przekonany, czy skrzydło to dla niego odpowiednia pozycja - mówi "PS" Piotr Włodarczyk, były kolega Saganowskiego z ataku Legii.

Marek Chojnacki po porażce Legii w Gliwicach:- Przerwa w rozgrywkach Legii na pewno nie zaszkodzi, a sądzę, że pomoże. Widać, że warszawianie po macoszemu traktują te mecze ekstraklasy, które rozgrywane są zaraz po występie w Lidze Europy.

LEGIA.SPORT.PL

Niesłuszna krytyka mistrzów:Różnice? Pierwsza - najważniejsza, która właściwie mogłaby zakończyć dyskusję - jest taka, że Legia Berga ligowe porażki rekompensuje kibicom z nawiązką w Europie. Po dwóch kolejkach Legia z kompletem punktów prowadzi w tabeli swojej grupy, w pucharach wygrała w sumie siedem spotkań, tylko raz zremisowała. W porównaniu z drużyną Urbana (dwie wygrane, cztery remisy, dwie porażki do początku października) progres jest ogromny.

Więcej przeczytacie tutaj http://legia.com/news,44108-sroda_w_prasie.html